Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Licznik odwiedzin

006107
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1
14
107
5860
446
550
6107
Your IP: 54.92.233.9

.Regały wspornikowe przeznaczone są do składowania długich ładunków. Długie ramiona i dość prosta konstrukcja zapewniają łatwość obsługi. Systemy montowane przez nas oferują możliwość składowania po jednej lub dwóch stronach regału.     

ANTRESOLE mają zastosowanie w pomieszczeniach i magazynach wysokich. Poprzez zamontowanie antresloli uzyskujemy dodatkowe miejsce do składowania towaru, optymalizując tym samym koszty jego magazynowania, ale nie tylko. Na antresoli mogą także powstać dodatkowe pomieszczenia do pracy, pomieszczenia socjalne, itp.

 

.Regały przepływowe paletowe mają zastosowanie w magazynach szybkorotujących, w powiązaniu z kompletacją towaru na palecie. System rolek dostosowany jest do specyfiki składowanego towaru. Strony załadunku i odbioru towaru są optymalnie przystosowane do typu wózków widłowych obsługujących magazyn.

Copyright © 2013. Email Marketing Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg